Prostovljec leta

16.6.2016 smo bili navzoči na prireditvi Prostovljec leta na Brdu pri Kranju. Častni pokrovitelj dogodka je bil predsednik republike Borut Pahor. Naš predlagani prostovoljec je bil Janko Košir, ki z učno pomočjo zelo pomaga v programu dnevnega centra: Naj mladih ne vzgaja ulica. Pospremila ga je žena Zora Košir Zupan, ki je tudi naša strokovna delavka, ter predsednica društva Ivanka Berčan. Hvala Jankotu za vso pomoč in pripravljenost, pa tudi vsem prostovoljcem, saj z njihovo pomočjo storimo lahko mnogo več za otroke in mlade.